Skip to content

Nasze realizacje:

Pięknie przyprawiOna (sezon 1-5)

Pięknie przyprawiOna to program lifestylowo- kulinarny prowadzony przez Agnieszkę Mielczarek, stworzony i  wyprodukowany przez Prospero Film & Media na zamówienie kanału TVP Kobieta. To wyważone połączenie tematów kulinarnych i urodowo- poradnikowych, które inspirują kobiety do zmian nawyków żywieniowych swoich i  całej rodziny.

Klient:
TVP Kobieta
Zakres:
Preprodukcja, produkcja i postprodukcja pięciu sezonów programu
Efekty:
Stworzenie ciekawej serii odcinków, będących jedną z najlepiej oglądanych pozycji programowych na antenie TVP Kobieta

Pięknie przyprawiOna to program łączący format kulinarny z elementami poradnikowymi dotyczącymi zdrowia i urody. To propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji do wprowadzenia w swojej kuchni elementów zapewniających młodość ciała i ducha oraz pozwalających utrzymać piękną sylwetkę.

W programie Agnieszka Mielczarek, dietetyczka i coach zdrowia, zdradza przepisy i sposoby na wzbogacenie diety swojej i swojej rodziny. Jej porady i wskazówki przekładają się nie tylko na kwestię smaku, ale także sferę zdrowia i urody. Poza lekkimi, lifestylowymi poradami prowadzącej, Pięknie przyprawiOna to również zestaw cennych informacji o charakterze naukowym nawiązujących do tematu danego odcinka.