Skip to content

Nasze realizacje:

TipTopChef -pierwszy kanał kulinarny na TikToku

TipTopChef to pierwszy kanał kulinarny na polskim TikToku. Bazując na wciąż rosnącej popularności show kulinarnych, stworzyliśmy format odporny na lockdown, będący propozycją rozrywki dla całej rodziny.

Klient:
Biedronka, Dziugas, Tefal, Henkel, Kotanyi, Frosta, Podravka, Kasia, Violife, Pik-Nik
Zakres:
Opracowanie koncepcji programu, jego realizacja, postprodukcja oraz sprzedaż świadczeń sponsorskich
Efekty:
Stworzenie pionierskiego na polskim TikToku kanału kulinarnego. Na kanale opublikowaliśmy już ponad 120 filmów, które obejrzano ponad 150 milionów razy! Gwarantujemy zasięgi płatne i natywne dzięki współpracy z influencerami i gwiazdami oraz dzięki zaangażowanym odbiorcom
Nieustannie rosnący trend hobbycookingu w Polsce doczekał się swojej realizacji na platformie TikTok.
 
TipTopChef to  kulinarny edutainment dla całej rodziny. Zespół prowadzących- influencerów i blogerów kulinarnych, trzy razy w tygodniu przygotowuje ciekawy zestaw filmików z przepisami oraz kuchennymi trickami i lifehackami. Na naszym kanale swoją wiedzą i doświadczeniem kulinarnym dzielą się Jakub Kuroń, Agata Jędraszczak (Kuchnia Agaty), Artur Kapecki oraz Aleksandra Sztreker (Pachnie Obiadem).
 
W ramach TipTopChef prowadzimy także subkanał BIO dedykowany treściom związanym z żywnością ekologiczną, zdrowym odżywianiem, a także produktami bio i wege.
 
Jakość realizowanych na kanale treści oraz ich promocję gwarantują eksperci z firm współtworzących format: Big Data Marketing Platform oraz Audience Network.