Skip to content

Nasze realizacje:

TipTopChef - największy kanał kulinarny na TikToku

TipTopChef to pierwszy kanał kulinarny na polskim TikToku. Bazując na wciąż rosnącej popularności show kulinarnych, stworzyliśmy format będący propozycją rozrywki dla całej rodziny. Dziś TipTop Chef to największy na polskim TikToku kanał z kulinariami.

Klient:
Bosch, Biedronka, Tefal, Lipton, Henkel, Kotanyi, Frosta, Podravka, Netto, Hochland, Bonduelle
Zakres:
Opracowanie koncepcji programu, jego realizacja, postprodukcja oraz sprzedaż świadczeń sponsorskich
Efekty:
Stworzenie pionierskiego na polskim TikToku kanału kulinarnego. Na kanale opublikowaliśmy już ponad 170 filmów, które obejrzano ponad 170 milionów razy! Gwarantujemy zasięgi płatne i natywne dzięki współpracy z influencerami i gwiazdami oraz dzięki zaangażowanej grupie obserwujących i odbiorców
Nieustannie rosnący trend hobbycookingu w Polsce doczekał się swojej realizacji na platformie TikTok.
 

TipTopChef to  kulinarny edutainment dla całej rodziny. Na kanale znaleźć można przepisy i porady zespołu  prowadzących- influencerów i blogerów kulinarnych, którzy dzielą się tutaj  swoją wiedzą i doświadczeniem . Jakub Kuroń, Agata Jędraszczak (Kuchnia Agaty), Artur Kapecki ,Aleksandra Sztreker, Emiliano Castagna i Jakub Botta zapewniają niezapomnianą dawkę smaku i wiedzy. 

W ramach TipTopChef prowadzimy także subkanał BIO dedykowany treściom związanym z żywnością ekologiczną, zdrowym odżywianiem, a także produktami bio i wege. 

Jakość realizowanych na kanale treści oraz ich promocję gwarantują eksperci z firm współtworzących format: Big Data Marketing Platform oraz Audience Network.