Skip to content

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych na polskim rynku firm specjalizujących się w realizacji kampanii marketingowych z zakresu branded content
i sponsoringu.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się komunikacją marketingową firm i organizacji. Specjalizujemy się w projektach z zakresu komunikacji niestandardowej, bo to one pozwalają nam kreatywnie rozwijać potencjał marek. Przygotowując działania dla naszych Klientów dbamy o to, aby pokazali się oni światu z jak najlepszej strony. Projektowane przez nas strategie komunikacji i prowadzone aktywności są oryginalne i nieszablonowe. Planujemy i wdrażamy kampanie zintegrowane lub jesteśmy wsparciem w pojedynczych realizacjach:

PRODUCT PLACEMENT

Specjalizujemy się w działaniach z zakresu product placement. Ulokowaliśmy kilkadziesiąt marek w największych produkcjach kinowych, telewizyjnych i internetowych. Skrupulatnie dobieramy tytuły i kontekst audycji, które rekomendujemy Klientom i naturalnie wpisujemy w nie poszczególne produkty.

Proponujemy Klientom wsparcie i realizację działań od poziomu wpisania produktu w scenariusz, po realizację nagrania i akcept zmontowanego materiału. Na planach zdjęciowych spędziliśmy tysiące godzin, więc doskonale wiemy jak i w czym ulokować markę, by odpowiednio wpłynąć na jej postrzeganie i wzmocnić jej rozpoznawalność.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE PRODUCT PLACEMENT

PROGRAMY DEDYKOWANE

Rozumiemy potrzeby komunikacyjne firm, z którymi współpracujemy i szukamy dla nich optymalnych rozwiązań komunikacyjnych. Nie zawsze programy licencyjne lub gotowe formaty telewizyjne czy internetowe w pełni odpowiadają aktualnym strategiom i potrzebom marek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy stworzenie programów dedykowanych, w pełni dopasowanych do charakteru produktu i umożliwiających jego kompleksową komunikację. Specjalizujemy się w tworzeniu formatów na zamówienie, od poziomu developmentu formuły i konceptu, po realizację techniczną i wsparcie dystrybucyjne oraz promocyjne projektu.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE PROGRAMÓW DEDYKOWANYCH

PRODUKCJA VIDEO

Współpracujemy z najlepszymi twórcami i operatorami w Polsce. Wspólnie przygotowaliśmy dziesiątki filmów promocyjnych, spotów reklamowych, billboardów sponsorskich do telewizji i internetu. Wierzymy w storytelling i potrafimy wykorzystać go w przygotowywanych przez nas kampaniach. Doskonale znamy i rozumiemy rynek filmowy i reklamowy. Proponujemy Klientom kreacje, które angażują, budzą emocje i zapadają w pamięć. Jesteśmy elastyczni i efektywni kosztowo.  

 

ZOBACZ NASZE REALIZACJE VIDEO

OBSŁUGA PR oraz ePR

Wiemy jak zadbać o wizerunek firm, marek, instytucji, produktów oraz osób. Od lat opracowujemy i wdrażamy kompleksowe strategie działań komunikacji PR i ePR dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w PR produktowym i korporacyjnym, wykorzystując pełen wachlarz technik i narzędzi komunikacji. Prowadzimy działania z zakresu media relations oraz CSR. Kreujemy wartościowe i przykuwające uwagę treści. Tworzymy unikalne materiały prasowe i internetowe. Organizujemy warsztaty, konferencje prasowe i wydarzenia specjalne z udziałem gwiazd, influencerów i blogerów. Wspieramy rozpoznawalność marek Klientów i wpływamy na ich sprzedaż.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE PR i ePR

ORGANIZACJA EVENTÓW

Planujemy i kompleksowo organizujemy wydarzenia specjalne, konferencje prasowe, warsztaty kulinarne, eventy sprzedażowe i wizerunkowe. Wiemy jak sprawić, by były one wyjątkowe i przynosiły zamierzone rezultaty. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem koncepcji kreatywnej, jak i pełną organizacją wydarzenia (dobór miejsca, scenografia, scenariusz, prowadzący, nagłośnienie, oświetlenie, catering, multimedia, dokumentacja foto i video).

Zajmujemy się organizacją eventów będących uzupełnieniem prowadzonych przez nas działań PR lub będących niezależnymi wydarzeniami.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE EVENTÓW

prospero usługi planowanie i zakup mediów

PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Efektywnie planujemy i kupujemy media we wszystkich kanałach komunikacji. Kreatywnie łączymy telewizyjne kampanie spotowe ze sponsoringiem i działaniami niestandardowymi. Optymalizujemy koszty kampanii proponując indywidualnie zaprojektowany media miks.

Dzięki wieloletnim relacjom ze wszystkimi stacjami telewizyjnymi, głównymi portalami internetowymi, wydawcami prasowymi i radiowymi potrafimy kupić więcej za mniej.