Skip to content
realizacje Prospero Mapa Smaków

Nasze realizacje:

Michel Moran. Mapa Smaków

„Michel Moran. Mapa smaków” to kulinarna podróż oraz wspaniały popis kulinarnych umiejętności Michela Morana i najlepszych foodowych blogerów w Polsce.


Zrealizowany w Wietnamie oraz w Polsce kulinarno-podróżniczy program dedykowany stworzyliśmy na zamówienie Tan Viet International dla marek Tao Tao oraz Vifon.

Klient:
TAN VIET INTERNATIONAL
Zakres:
Opracowanie i produkcja formatu dedykowanego, wraz z lokowaniami, dystrybucją kontentu oraz odsprzedażą świadczeń co-sponsorom
Efekty:
8 odcinków,
ponad 3,6 mln video viewsów na Onet.pl

Polacy kochają podróże i kochają gotować. Na fali kulinarnych programów telewizyjnych gotowanie stało się naszym ulubionym hobby, a szefowie kuchni celebrytami. Połączyliśmy powyższe trendy w jeden program, w którym pokazujemy wyjątkowe miejsca i wspaniałą kuchnię.


Michel Moran odwiedził najciekawsze miejsca Wietnamu, gdzie poznał smak lokalnych potraw, zmierzył się z nowymi dla siebie doznaniami smakowymi i zobaczył, jak Wietnamczycy przygotowują swoje narodowe dania.


Uzbrojony w doświadczenia z podróży, Michel Moran w każdym odcinku wyzywa na kulinarny pojedynek popularnego blogera kulinarnego, którego zadaniem jest kreatywne połączenie tradycji kuchni wietnamskiej i polskiej oraz odnajdywanie orientalnych smaków w Polsce.


Efekt? Oryginalne dania, wspaniałe połączenie smaków i popis kulinarny na najwyższym poziomie.

Michel Moran Mapa smaków Prospero