Skip to content
Agencja Prospero realizacje przykłady

Nasze realizacje:

KENWOOD – CELEBRITY ENDORSEMENT

Michel Moran, słynny restaurator oraz juror programów kulinarnych „MasterChef” i „MasterChef Junior” został ambasadorem marki Kenwood w 2016 r. Od tego czasu prowadzimy działania komunikacyjne promujące postać Morana w roli twarzy marki oraz zapewniamy jej kompleksową obsługę PR.

Klient:
GRUPA DELONGHI DLA MARKI KENWOOD
Zakres:
Kompleksowa obsługa PR, nawiązanie i prowadzenie współpracy z ambasadorem
Efekty:
Długofalowa współpraca marki z ambasadorem, regularna obecność Michela Moran w  tv, prasie i internecie, limitowane kolekcje Kenwood sygnowane przez Michela Moran

W ramach promocji produktów Kenwood polecanych przez Michela Moran zorganizowaliśmy cykl warsztatów kulinarnych masterclass dla dziennikarzy i influencerów. Weszliśmy w partnerstwo ze szkołami kulinarnymi lokując w nich produkty Kenwood (m.in. Smolna Studio, Little Chef, Menora, CulinaryOn). Przygotowaliśmy dziesiątki materiałów video z Michelem Moran w roli głównej (w tym videoprzepisy na platformę www.youkencook.pl). Organizowaliśmy cykliczne akcje specjalne (np. Onet gotuje z Michelem na Święta). Promowaliśmy Michela Moran w kontekście ambasadora marki Kenwood w sześciu sezonach programu „MasterChef” oraz w programie „Michel Moran. Mapa smaków”.