Skip to content

Nasze realizacje:

Crosspromocja Braun&Bizuu

Udało nam się stworzyć idealne połączenie technologii z modą- wyjątkowe, a jednocześnie naturalne i synergiczne, bo o tym jak ważna jest odpowiednia troska o ubrania najlepiej wiedzą ci, którzy z materiałami pracują na co dzień.

Klient:
GRUPA DELONGHI DLA MARKI BRAUN
Zakres:
Stworzenie i realizacja strategii współpracy marek Braun & BIZUU, obsługa PR, organizacja konferencji prasowej inaugurującej współpracę marek oraz obecności BRAUN na pokazach mody BIZUU
Efekty:
Dwuletnia współpraca marek, kilkadziesiąt publikacji w mediach  modowych i lifestyle oraz relacji influencerek kategorii fashion w SoMe.

Zadaniem postawionym nam przez Klienta było zbudowanie świadomości istnienia kategorii systemów parowych marki Braun. W ramach opracowanej i zrealizowanej przez Prospero Film & Media strategii PR zawarliśmy partnerstwo strategiczne z duetem projektantek BIZUU, jednym z najlepiej rozpoznawanych brandów na polskim rynku modowym premium. Współpracy towarzyszyły konferencje prasowe, spotkania z influencerkami oraz akcje skierowane do klientek BIZUU.

Braun został także partnerem pokazów mody nowych kolekcji BIZUU. Komunikacja współpracy odbywała się w prasie, internecie, ale także w social mediach marek, newsletterze do klientek, stronie www oraz w e-sklepie.