Skip to content

Nasze realizacje:

5.10.15. - kompleksowa obsługa PR

5.10.15. to jedna z największych sieci projektujących i sprzedających ubrania, obuwie i akcesoria dla dzieci. Marka obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat. Od trzech lat Prospero Film & Media odpowiedzialne jest za kompleksową obsługę PR firmy.

Klient:
KOMEX S.A. dla marki 5.10.15.
Zakres:
Kompleksowa obsługa PR
Efekty:
Ponad 380 publikacji po 9 spotkaniach Akademii 5.10.15. o wartości ponad 9 mln zł; stała obecność marki w mediach

W ramach prowadzonych działań stworzyliśmy koncept Akademii 5.10.15.- edukacyjnego projektu skierowanego do rodziców, którego celem jest aktywne wsparcie w codziennych wyzwaniach związanych z posiadaniem dzieci. Ekspertką projektu jest Małgorzata Ohme, znany psycholog dziecięcy oraz prowadząca Dzień Dobry TVN. W ramach Akademii 5.10.15. organizujemy cykliczne spotkania z dziennikarzami i influencerami, podczas których poruszamy ważne dla rodziców tematy, niejednokrotnie dotykające kwestii szczególnie trudnych. Prowadzimy także bloga, którego współtworzą eksperci tematyki parentingowej: www.51015kids.eu/blog

W ramach współpracy z 5.10.15. jesteśmy odpowiedzialni także za działania z zakresu media relations, współprace z influencerami oraz gwiazdami, planowanie działań w prasie i internecie oraz współprace barterowe.