Skip to content
25. urodziny 5-10-15 eventy PR agencja Prospero

Nasze realizacje:

25. URODZINY 5.10.15.

 5.10.15., jedna z najbardziej znanych marek ubrań i akcesoriów dziecięcych, hucznie obchodziła 25-lecie swojego powstania. Zajęliśmy się komunikacją PR tego jubileuszu, a także organizacją eventu, na którym gościliśmy plejadę  gwiazd oraz influencerów.

Klient:
KOMEX S.A. dla marki 5.10.15.
Zakres:
Całościowa organizacja eventu
Efekty:
90 publikacji o wartości ponad 1,5 mln zł, galerie zdjęć z wydarzenia opublikowane w głównych portalach

Na spotkaniu z okazji jubileuszu marki pojawiły się najbardziej znane w Polsce mamy-celebrytki: Paulina Krupińska-Karpiel, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Hyży, Anna Nowak-Ibisz, Małgorzata Ohme, Agata Rubik, Aneta Zając, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Agnieszka Mrozińska.

Gościliśmy także blogerki i influencerki parentingowe oraz dziennikarzy największych portali i magazynów kobiecych, lifestylowych i parentingowych.

Przyjęcie urodzinowe marki połączyliśmy z konferencją prasową Akademii 5.10.15. poświęconą tematowi wychowywania dzieci na przestrzeni lat. Zadbaliśmy o scenografię, nagłośnienie, catering, urodzinowe gifty oraz obecność i dobre samopoczucie naszych wyjątkowych gości, a także dokumentację foto i video z wydarzenia.