Skip to content

Nasze realizacje:

TipTopBeauty -pierwszy polski kanał urodowy na TikToku

Tworząc TipTopBeauty chcieliśmy dać naszym Klientom możliwość wykorzystania potencjału krótkich filmików na najprężniej rozwijającej się platformie social mediowej na świecie i dotarcia z ich marką do osób uwielbiających o siebie dbać.

Klient:
Rowenta
Zakres:
Opracowanie koncepcji programu, jego realizacja, postprodukcja oraz sprzedaż świadczeń sponsorskich
Efekty:
Stworzenie pionierskiego na polskim TikToku kanału urodowego. Zasięgi płatne i natywne dzięki współpracy z influencerami i ekspertami oraz dzięki zaangażowanym odbiorcom
TipTopBeauty to pierwsze tak wyjątkowe miejsce na polskim Tik Toku, w którym znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji ciała, twarzy i włosów (także DIY), rady i nowinki kosmetyczne, recenzje produktów, tutoriale makijażowe oraz wiedzę z zakresu kosmetologii.
 
Na naszym kanale swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się m.in. ekspertki z kliniki Anclara: Anna Płatkowska-Szczerek (dermatolog i lekarz medycyny estetycznej) oraz Małgorzata Kasiak (Beauty Coach, kosmetolog, refleksolog).
 
Jakość realizowanych na kanale treści oraz ich promocję gwarantują eksperci z firm współtworzących format: Big Data Marketing Platform oraz Audience Network.