Skip to content

Nasze realizacje:

The Chef

“The Chef” to pierwsze internetowe show kulinarne, które przygotowaliśmy z myślą o osobach, dla których gotowanie jest sztuką i ucztą dla zmysłów. Dajemy naszym widzom możliwość obejrzenia wybitnych szefów kuchni w procesie twórczym, a także podpatrzenia tajników ich pracy oraz skorzystania z wyjątkowego szkolenia, które oferują w odcinku.

„The Chef” to przygotowany przez ekspertów w realizacji programów kulinarnych i lokowania produktów internetowy program kulinarny premium prowadzony przez wybitne osobowości świata kulinariów, który inspiruje i edukuje równocześnie.

Każdy 8-minutowy odcinek składa się z dwóch części: show – artystycznego przygotowania dania przez szefa kuchni prowadzącego odcinek oraz części warsztatowej, w której szef kuchni zdradza tajniki przygotowania danej potrawy w domu.

Wyjątkowe dania w wyjątkowym otoczeniu – minimalistyczny wystrój, w którym głównym bohaterem jest produkt i temat kulinarny w wykonaniu wybranego prowadzącego.

W pilocie programu gościmy Jakuba Botta- utalentowanego szefa kuchni, kulinarnego wizjonera z doświadczeniem w pracy w najlepszych restauracjach (Osteria Francescana w Modenie, Belvedere, Aruana czy N31 by Robert Sowa).